F-SECURE – Szybki, skuteczny i prosty w użyciu.
Start > Producent

Producent

F-Secure - Lider rozwiązań bezpieczeństwa IT

Firma F-Secure została założona w 1988 r. Na helsińskiej giełdzie papierów wartościowych jest notowana od 1999 r. Należy do ścisłej czołówki najszybciej rozwijających się, notowanych na giełdzie korporacji. Centrala mieści się w Helsinkach, a oddziały firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech, Włoszech, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Japonii.

Firma posiada globalną sieć partnerów, wyspecjalizowanych resellerów (VAR) oraz dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie. IKARIA jest wyspecjalizowanym partnerem F-Secure w Polsce.


Referencje

Z produktów i usług F-Secure korzystają największe firmy z branży technologicznej i telekomunikacyjnej, a także duże linie lotnicze, europejskie instytucje rządowe, urzędy pocztowe, siły zbrojne oraz banki. Najbardziej znane to m.in. Cap Gemini, Barclays Bank, Tesco, Glanbia, Deutsche Telekom, Aachener-Munchener, J&W, Honda, Tokyo-Mitsubishi Bank, Partek, ICL Invia i Verizon.

F-Secure szybko rozwija nowe obszary działalności, oferując usługi związane z zabezpieczeniami za pośrednictwem operatorów Internetu. W tym zakresie firma współpracuje między innymi z operatorami Charter Communications i Insight Communications w Stanach Zjednoczonych, France Telecom i TeliaSonera w Szwecji i Finlandii, com hem i Glocalnet w Szwecji, Elion Enterprices w Estonii, TDC Cable TV w Danii, BlueCom w Norwegii, Czech Telecom w Czechach oraz Elisa Oyj w Finlandii.

Zabezpieczenia stworzone przez F-Secure są dostępne w telefonach komórkowych m.in. firmy Nokia. Rozwiązania ochronne są oferowane na zasadach subskrypcji za pośrednictwem największych operatorów Internetu w Europie, w tym firm Deutsche Telekom, France Telecom i Charter Communications.


Blog inżynierów F-Secure

W serwisie internetowym działu ds. badań nad wirusami dostępnym pod adresem f-secure.com prezentowane są, aktualizowane na bieżąco, informacje o nowych wirusach.

FSecure Ankieta