F-SECURE – Szybki, skuteczny i prosty w użyciu.
Start > Produkty > F-Secure SAFE

F-Secure SAFE

testuj
Pudełko

Chroń komputery PC i Mac, smartfony i tablety jednym prostym rozwiązaniem

F-Secure SAFE to usługa zabezpieczeń F-Secure dla użytkowników komputerów i urządzeń przenośnych. Łączy wielokrotnie nagradzane technologie F-Secure w jedną ujednoliconą usługę zabezpieczeń dla wszystkich urządzeń. Dzięki temu możesz chronić wszystkich członków swojej rodziny podczas korzystania z sieci przy użyciu jednej usługi.

Usługa F-Secure SAFE chroni wszystkie urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem, atakami hakerów i kradzieżą tożsamości. Za bezpieczeństwo Twoich dzieci odpowiedzialna jest kontrola rodzicielska, która pozwala Ci decydować o tym, co Twoje dzieci mogą oglądać w Internecie. W przypadku zgubienia lub kradzieży smartfonu bądź tabletu usługa F-Secure SAFE pomoże Ci go odnaleźć. Bezpieczne przeglądanie Internetu, korzystanie z bankowości online i robienie zakupów internetowych nigdy nie było łatwiejsze. Usługa F-Secure SAFE to wolność w sieci dla całej Twojej rodziny i skuteczna ochrona na wszystkich urządzeniach.


Nowe licencje zwiń

F-Secure SAFE, 1 rok, 1 urządzenie 89,00 zł brutto kup online
F-Secure SAFE, 1 rok, 3 urządzenia 139,00 zł brutto kup online
F-Secure SAFE, 1 rok, 5 urządzeń 199,00 zł brutto kup online
F-Secure SAFE, 2 lata, 3 użytkowników 229,00 zł brutto kup online
F-Secure SAFE, 2 lata, 5 użytkowników 299,00 zł brutto kup online

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE PROGRAMU


Ochrona antywirusowa
Ochrona antywirusowa blokuje złośliwe oprogramowanie, które może gromadzić i rozpowszechniać Twoje dane osobowe. Aby zapobiec infekcjom produkt F‑Secure SAFE automatycznie skanuje wszystkie pliki i aplikacje. W przypadku wykrycia wirusa natychmiast zobaczysz powiadomienie z instrukcjami dotyczącymi usuwania zagrożenia.

Ochrona przeglądania i bankowośc
Ochrona przeglądania uniemożliwia otwieranie niebezpiecznych stron internetowych, które mogą rozprowadzać złośliwe oprogramowanie lub gromadzić osobiste informacje. Jeśli na przykład korzystasz z niezabezpieczonej przeglądarki, możesz przypadkowo kliknąć łącze, które prowadzi do fałszywej strony logowania w usługach bankowych. Produkt F‑Secure SAFE zawiera też funkcję ochrony bankowości, która informuje o otwarciu bezpiecznej witryny banku i zabezpiecza połączenie, aby chronić Twoje pieniądze.

Ochrona sieci
Twoja domowa sieć i publiczne punkty dostępu Wi‑Fi są narażone na zagrożenia w takim samym stopniu, jak podłączone do nich urządzenia. Narzędzie do sprawdzania sieci pozwala sprawdzić, czy konfiguracja sieci jest bezpieczna. Działa ono niewidocznie w tle i weryfikuje zabezpieczenia wszystkich używanych sieci, zapewniając Ci ochronę zarówno w domu, jak i wszędzie, gdzie korzystasz z publicznych hotspotów Wi‑Fi.

Ochrona rodziny
F-Secure SAFE pozwala określić bezpieczne granice i zapewnić rodzinie dostęp tylko do bezpiecznych i przydatnych materiałów online. Możesz zablokować dostęp do treści dla dorosłych, przedstawiających przemoc, witryn hazardowych, sieci społecznościowych i innych stron. Dzięki produktowi F‑Secure SAFE możesz też zablokować dzieciom dostęp do nieodpowiednich materiałów w Internecie oraz zarządzać czasem, który mogą spędzać, korzystając ze swoich urządzeń.

Funkcja Finder
Lokalizację swoich urządzeń możesz z łatwością zobaczyć po zalogowaniu się w usłudze F-Secure. W przypadku systemu Android możesz też zablokować utracone urządzenie oraz usunąć z niego wszystkie informacje, aby uniemożliwić innym osobom korzystanie z Twoich osobistych plików, takich jak zdjęcia i wiadomości e-mail.

Szybkie i skuteczne zabezpieczenia
Teraz możesz grać bez obaw, że zabezpieczenia spowolnią Twój komputer. Tryb gier pozwala użyć pełnej mocy komputera na potrzeby rozrywki. Dzięki temu uzyskujesz stałą wydajność bez konieczności wyłączania zabezpieczeń.

Inteligentne zabezpieczenie
Obsługa zabezpieczeń nie powinna wymagać specjalistycznej wiedzy technicznej. Pomimo zastosowania różnorodnych funkcji zabezpieczających, takich jak ochrona antywirusowa, ochrona przeglądania i wiele innych, rozwiązanie zapewnia intuicyjne i nieskomplikowane środowisko użytkowania. Zapomnij o niekończącym się zarządzaniu licencjami, aktualizacjami i innymi czynnościami, które tylko zajmują czas i sprawiają niepotrzebne kłopoty. Przez swoją prostotę F-Secure SAFE ma oferować pełną kontrolę. Aby uzyskać ochronę, po prostu zaloguj się i włącz zabezpieczenia.

System operacyjny Windows
• Windows 10
• Windows 8.1
• Windows 7
zakończenie obsługi oraz wsparcia dla systemu Windows Vista oraz Windows XP. Nowe wersje produktów zabezpieczających nie będą zgodne z powyższymi systemami, więc ich aktywacja nie będzie możliwa. Jeśli korzystają Państwo z tych systemów zapraszamy do kontaktu, pomożemy w doborze odpowiedniego oprogramowania.
Tablety z procesorami ARM nie są obsługiwane

Wymagania techniczne Windows
• Intel Pentium 4 lub nowszy
• 1,2 GB wolnego miejsca na dysku
• 1 GB pamięci lub więcej


System operacyjny Mac
• OS 10.12 (Sierra)
• OS X 10.11 (El Capitan)
• OS X 10.10 (Yosemite)


Wymagania techniczne Mac
• procesor Intel
• 250 MB wolnego miejsca na dysku
• 1 GB pamięci lub więcej


Smartfony i tablety
• Android 4.0 lub nowszy
• iOS 9 lub nowszy

FSecure Ankieta